Perfumy Ariana Grande

Wejście do ekstraklasy światowego show-biznesu nie należy do kategorii łatwych wyczynów, a utrzymanie się tam co najmniej przez kilka lat to już nie lada wyzwanie. Przekonało się o tym wielu celebrytów, którzy szybko spadli z gwiazdorskiego Olimpu. Jedną z nich, której się jednak udało tam pozostać, i która ma się bardzo dobrze, to Ariana Grande.

Victoria znaczy zwycięstwo

Ariana zadebiutowała w roku 2008 na scenie musicalowej, by chwilę później odnieść sukces filmowy i stać się rozpoznawalną wśród nastolatek na całym świecie. Stało się tak dzięki roli Cat Valentine w serialu „Victoria znaczy zwycięstwo” oraz jego kontynuacji – „Sam i Cat”. Rok 2013 przyniósł kontrakt płytowy i debiutancki krążek „Yours Truly”, który wdarł się na sam szczyt listy Billboard 200 i dał początek kolejnym, hitowym produkcjom muzycznym. Uhonorowanie jej pracy stanowią m.in. takie nagrody jak Grammy, Brit Awards czy American Music Awards.

Zachwycające nuty nie tylko z pięciolinii

Rok 2015 to kolejna ważna cezura w życiu młodej gwiazdy. otwierająca pasmo sukcesów w branży perfumeryjnej:

– Zadebiutowała wówczas jej pierwsza woda perfumowana – Ariana Grande Ari. Była to słodka, owocowo-kwiatowa kompozycja z akcentami białego piżma i drzewnych nut.
– Rok później pojawiła się już kolejna intrygująca odsłona – Ariana Grande Sweet Like Candy, o wyjątkowo słodkich aromatach, z dominacją wanilii.
– Następnymi zapachowymi perłami były perfumy Ariana Grande Moonlight, pełne owocowo-kwiatowej woni z akcentami śliwki i piwonii,
– Ariana Grande R.E.M. – tu kolejny majstersztyk, tym razem z nutami orientalno-waniliowymi oraz
– Ariana Grande Thank u next – woda perfumowana z akcentami gruszki, maliny, róży i kokosa.

Warto w tym miejscu podkreślić, że nazwy wszystkich linii perfum sygnowanych imieniem i nazwiskiem gwiazdy stanowią nawiązanie do jej muzycznych przebojów.

Być jak Ariana…

Aromatyczne odsłony perfum Ariana Grande adresowane są w szczególności do nastolatek i młodych kobiet, które doceniają talent artystyczno-wokalny młodej diwy i są jej fankami. Dzięki wykreowanym przez Arianę zapachom mogą jeszcze bardziej identyfikować się z jej drogą życiową, postawą oraz cechami charakteru, jakie sobą reprezentuje.

Kunsztownie wykonane, pełne przepychu i symboliki flakony stanowią idealne uzupełnienie pięknych woni perfum z kolekcji Ariana Grande. Ich kształty przywodzą skojarzenia drogocennych kamieni, serca, klejnotów czy romantycznej świecy.

Świat perfum jest bardzo rozległy. Warto więc zwracać uwagę na sprawdzonych sprzedawców jak chociażby Perfumy.pl, którzy jednocześnie mają do zaoferowania produkty perfumeryjne w atrakcyjnych cenach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here