jakie lakiery hybrydowe polecacie

Hybrydy to w tym momencie zdecydowanie najpopularniejsza metoda stylizowania paznokci. Zyskały sporą renomę na całym świecie z uwagi na swoje wyjątkowe właściwości, które pozwalają im utrzymywać się na płytce nawet do czterech tygodni i to w nienaruszonym stanie.

Hybrydy możesz wykonywać samodzielnie w domu, ale musisz oczywiście najpierw dowiedzieć się, jak to zrobić. Na pewno sama przejrzałaś już różne wątki na forach internetowych dotyczące tego, jakie lakiery hybrydowe polecacie oraz jakie produkty przydadzą się w ogóle podczas takiej stylizacji paznokci. Czas uzyskać same konkrety. Oto krótki przewodnik po świecie hybryd.

Hybrydy możesz wykonać tak naprawdę na dwa sposoby – albo zapiszesz się na nie do profesjonalnego salonu, albo zrobisz je sama. Która opcja będzie lepsza? Wszystko zależy od ciebie. Udając się do profesjonalnego salonu, specjalizującego się w stylizowaniu paznokci, teoretycznie masz gwarancję, że manicure zostanie wykonany idealnie. Teoretycznie, bo jednak salony są różne i czasami nawet gabinet o dobrej renomie może się okazać kiepską placówką, która wypromowała się wyłącznie dzięki znajomościom w branży. Wiele kobiet ceni sobie natomiast spokój i wygodę własnych domów. Hybrydy wykonywane samodzielnie koniec końców są też tańsze. Płacisz tylko za te rzeczy, dzięki którym możesz je zrobić. A produkty przeznaczone do wykonywania hybryd nie muszą być wcale drogie, a do tego są na tyle wydajne, że będą służyć ci całymi miesiącami.

lakier do paznokci

Czas przygotować się do wykonania pierwszych w życiu hybryd. Na pewno przydadzą ci się różnorodne akcesoria, dzięki którym przygotujesz swoje paznokcie do zabiegu. Wiele z tych rzeczy na pewno już posiadasz. Potrzebujesz bowiem cążek bądź specjalnie wyprofilowanych nożyczek oraz szklanego pilniczka, dzięki którym skrócisz paznokcie na optymalną dla ciebie długość i wyrównasz ich brzegi, a także nadasz im pięknego kształtu.

Przyda ci się również kostka, nazywana bloczkiem polerskim. Służy ona do zmatowienia płytki, która dzięki temu lepiej przyjmuje nakładane na nią lakiery. No właśnie, a co z lakierami? Jakie lakiery hybrydowe polecacie? Na pewno nurtuje cię to pytanie, bo od razu chciałabyś sięgnąć po te najlepsze. Poszukaj zatem różnych produktów przez Internet i popatrz, jak są one oceniane. Dobre marki wcale nie muszą się promować. Klientki same dbają bowiem o ich marketing.

Teraz przejdź już do działania. Na pewno trochę się tego obawiasz, bo skoro nigdy w życiu nie robiłaś hybryd, nie wiesz, czy poradzisz sobie w praktyce, nawet jeśli teorię opanowałaś perfekcyjnie. Ale to ćwiczenia czynią mistrza. Wygospodaruj sobie dwie godziny wolnego czasu i przypilnuj, by nikt ci nie przeszkadzał. Przygotuj swoje pole do pracy. Możesz usadowić się w salonie, by podczas tworzenia paznokci jednocześnie oglądać telewizję i umilać sobie pracę, albo wygospodarować więcej miejsca na blacie w sypialni i włączyć ulubioną muzykę, która dostarczy ci dodatkowej rozrywki.

lakiery hybrydowe

Zbierz wszystkie zakupione wcześniej akcesoria w jednym miejscu. Ustaw na stole pilniczek, polerkę, nożyczki lub cążki oraz patyczki do odsuwania skórek i oliwkę. Zbierz także swoje lakiery – te kolorowe oraz bazę i top coat, a następnie podłącz lampę do prądu. Jeżeli obawiasz się, że możesz zabrudzić stół bądź biurko, przed ustawieniem na nim rzeczy połóż na nim zwykłą kartkę, ścierkę albo kilka listków ręcznika papierowego.

Najpierw przygotuj paznokcie do pracy. Przytnij je, wypiłuj i odsuń nachodzące na nie skórki, by manicure pięknie się na nich prezentował. Następnie zacznij nakładać kolejne warstwy lakierów. W pierwszej kolejności na płytce powinna zagościć baza, którą od razu po nałożeniu powinnaś utwardzić pod lampą. Potem przechodzisz do lakieru kolorowego, który możesz nałożyć warstwowo, by uzyskać jeszcze lepsze krycie (każdą z tych warstw utwardzasz), a na sam koniec pokrywasz płytkę top coatem, gwarantującym idealną trwałość manicure’u. Cała praca nie powinna ci zająć więcej niż dwie godziny. A efekt będzie zachwycający!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here