Murale

Prowadzisz kreatywnie swoją firmę? Twój dział marketingowy dwoi się i troi, aby stworzyć przyciągającą kampanię reklamową online, ale czujesz, że potencjał drzemie też na mieście, bo klasyczna reklama drukowana również ma moc? Masz rację. Istnieje całe grono osób, które nie korzystają z Internetu, albo z niego korzystają, ale reklamy omijają szerokim łukiem, a mailing ląduje od razu w koszu. Reklama drukowana, malowana, umieszczona w strategicznych punktach miasta z dużym natężeniem ruchu nie pozostanie nie zauważona, a dobrze przygotowany projekt na pewno przyciągnie uwagę niejednego przechodnia czyniąc go tym samym potencjalnym Klientem Twojej firmy.

Murale i ekomurale – co to jest?

Murale https://www.znajdzreklame.pl/murale-reklamowe, to reklamy malowane na ścianach budynków farbą. Na ich formę nie sposób nie zwrócić uwagi – są imponujące pod względem rozmiaru, koloru i wyglądu, a że nie zdarzają się aż tak często, to z cała pewnością będą ogromnym wyróżnieniem dla Twojej firmy. W znajdzreklame.pl można zrealizować mural reklamowy przy wykorzystaniu farby ekologicznej, która pochłania zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu. W dobie dbania o planetę, zero waste i przykładania uwagi do bycia eko, może być to dodatkowy atut całej kampanii reklamowej. Z powstawania murala reklamowego, szczególnie tego przyjaznego środowsiku, można wykonać transmisję na żywo, film na youtube, sesję zdjęciową i wykorzystać ją w mediach społecznościowych. Ludzie lubią podglądać – a backstage z takiego przedsięwzięcia na pewno zainteresuje odbiorców.

Jak znaleźć miejsce na mural reklamowy?

Mural reklamowy, podobnie jak inny rodzaj reklamy wielkoformatowej powinien znajdować się w miejscu często uczęszczanym przez przechodniów, w miejscu dobrze widocznym dla osób poruszających się samochodami lub komunikacją miejską i pasować tematycznie do środowiska, w którym zostanie namalowany. Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług firmy ZnajdzReklame https://www.znajdzreklame.pl/, możemy liczyć na kompleksową obsługę, w tym również dobór odpowiedniego miejsca w mieście, pomoc w przygotowaniu projektu i wdrożenie murala reklamowego na ścianie ustalonego budynku. Dlaczego nie warto wykonywać takiej formy reklamy na własną rękę bez pomocy specjalistów? Ponieważ marki, które zajmują się kampaniami reklamowymi i reklamami wielkoformatowymi, mają najlepsze rozeznanie w terenie, gromadzą doświadczenia swoich Klientów i są idealnym doradcą nie tylko w kwestii wyboru miejsca, ale obecnych trendów i gustów, wiedzą co sprawdza się w przypadku reklamy outdoorowej. Jeżeli wiec decydujesz się na nośnik reklamowy umieszczany stacjonarnie, a nie posiadasz w tym temacie doświadczenia, nie bój się skorzystać z pomocy profesjonalistów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here