Kiedy NIE decydować się na przedłużanie włosów

Wielokrotnie na łamach naszego portalu zachęcamy naszych czytelników, by dobrze się zastanowili zanim poddadzą się inwazyjnemu oraz dość kosztownemu zabiegowi jakim bez wątpienia okazuje się być transplantacja włosów. Informujemy jednocześnie, że istnieje o wiele bardziej ekonomiczna, a dodatkowo cechująca się wysoką efektywnością metoda przedłużania oraz zagęszczania włosów, a mianowicie – ta bazująca na wykorzystaniu wysokiej jakości dopinek, tak wykonanych z włosów naturalnych jak i włókien syntetycznych o podwyższonej odporności na wysokie temperatury. Niestety jednak, jak informują eksperci, może mieć miejsce sytuacja, w której ten typ przedłużania okaże się dla niektórych konsumentów niewskazany. O jakiej grupie klientów mowa? Tym zagadnieniem zajmiemy się w ramach dzisiejszego wpisu!

Z naszych osobistych obserwacji wynika, iż prawdopodobieństwo powodzenia przeprowadzonego zabiegu obniżać może niska wytrzymałość cebulek włosowych. Naturalny efekt bez uszkadzania fryzury będzie także dość trudno osiągnąć w przypadku osób będących posiadaczami zauważalnie zniszczonych włosów. Mowa tu przede wszystkim o włosach, które wykazują się nadmierną łamliwością, sprawiają znaczne problemy jeżeli chodzi o rozczesywanie, jak również zostały w zauważalnym stopniu uszkodzone na skutek takich zabiegów pielęgnacyjno-stylizacyjnych jak przygotowanie trwałej fryzury lub też rozjaśnianie poszczególnych pasemek. Przedłużanie oraz wizualne zagęszczanie włosów odradzamy także konsumentom, w przypadku których włosy mają tendencję do nadmiernego wypadania bądź też przerzedzania się, na przykład po przebytym niedawno zabiegu chemioterapii lub na skutek przyjmowanych obecnie leków. Klientom takim zalecamy uprzednie wzmocnienie fryzury, na przykład poprzez poddanie się terapii dermatologicznej, bądź też dermotrychologicznej. Pozwoli ona na usunięcie podstawowych przyczyn omawianego w ramach dzisiejszego stanu rzeczy, po czym można będzie bez jakichkolwiek przeciwwskazań przejść do upiększania fryzury oraz maskowania wszelkich jej niedoskonałości w sposób w stu procentach nieinwazyjny.

Z radością informujemy, że wszyscy pozostali klienci, niezależnie od płci i wieku, będą mogli skorzystać z naszej oferty już podczas pierwszej wizyty w salonie Secondhair.pl ! To wtedy będą oni mieli możliwość przedstawienia swoich potrzeb, preferencji, jak również ewentualnych obaw przedstawicielom naszego przybytku, natomiast oni – na podstawie zgromadzonych informacji – podejmą decyzję o tym, który z wyrobów sprawdzi się w Państwa przypadku w sposób najbardziej optymalny i pozwoli na uzyskanie spektakularnego efektu wizualnego. Mogą się Państwo do nich zgłaszać także w przypadku, gdy na przestrzeni kolejnych tygodni przymocowane do uczesania pasemka zaczną się przesuwać, niwelując tym samym naturalny wygląd, który pragnęli Państwo osiągnąć, jak również – jeżeli będą Państwo potrzebować specjalistycznych kosmetyków bądź środków pielęgnacyjnych, dzięki którym o wiele łatwiejszym zadaniem będzie utrzymanie kondycji poszczególnych dopinek na zadowalającym poziomie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here