Henna Khadi

Od zawsze mówi się, że najbardziej zdrowe włosy to te naturalne. Wiele osób podkreśla, że włosy farbowane nie będą równie zdrowe. Ludzie ci mówią tak, ponieważ myślą wtedy o zalewających rynek sztucznych farbach do włosów, których skład często jest bardzo szkodliwy. Nie oznacza to jednak, że zawsze mają rację. Kobiety pragnące zmienić kolor włosów, ale boją się o ich jakość i zdrowie, porzucają swoje obawy, kiedy do ich rąk trafia henna Khadi.

Od czego zależy zdrowe farbowanie włosów?

Zdrowe włosy są niezwykle ważne dla dobrego samopoczucia. Kobieta co jakiś czas potrzebuje jednak jakiejś zmiany i jednym z najczęstszych wyborów jest zmiana koloru włosów. Wiele czynników wpływa na to, jaki będzie stan włosów po skończonym zabiegu. Częstotliwość farbowania i czas trzymania farby są jednym z nich, ale nie najistotniejszym. To, co przede wszystkim wpływa na jakość włosów, jest rodzaj i skład chemiczny użytego środka. Farba, którą stosujemy, nieraz decyduje o stanie końcowym naszych włosów. W tym celu warto porzucić sztuczne, szkodliwe środki i wybrać coś, co da włosom nową siłę. Tu najlepszym wyborem będzie Henna Khadi – warunkująca zdrowie i urok kobiecych włosów.

Naturalny i zdrowy kolor henny Khadi

Coraz większą popularnością cieszą się produkty naturalne, unikające sztucznych, szkodliwych składów. Właśnie to umożliwia użycie kosmetyków Khadi. Filozofia tej marki opiera się o naturalne dbanie o zdrowie, a także prezentuje kuszącą dawkę orientu, która zachwyci nie tylko fascynatów tej kultury. Henna Khadi to naturalne kosmetyki, które swoją globalną popularność i uznanie zawdzięczają tradycyjnym indyjskim recepturom. Wśród olejków roślinnych, sproszkowanych kwiatów i leczniczych ziół nie mogło zabraknąć naturalnej koloryzacji włosów. Marka Khadi stanowi zapewnienie, że produkty stosowane do koloryzacji włosów będą w pełni naturalne i ekologiczne. Wyjątkowa, barwna mieszanka koloryzująca stanowi zapewnienie nie tylko intensywnej, przepięknej barwy włosów, ale umożliwi pełne ich odżywienie. Zastosowanie naturalnej henny Khadi wzmocni strukturę włosa, zamknie jego łuskę. Efekt? Włosy zwiększą swoją objętość, zyska naturalny blask, a dotąd łamliwe i wysuszone włosy odzyskają swoją świetność.

Bogaty wybór kolorów

Niektóre linie kosmetyków oferują okrojony dostęp barw. Henna Khadi nie ma tego problemu, gdyż w swoim repertuarze łączy naturalność z różnorodnością. Do wyboru jest mnoga paleta barw i odcieni: począwszy od słonecznego, ponętnego jasnego i ciemnego blondu, przez kuszące odcienie rudości i brązu aż do wspaniałego brązu i eleganckiej czerni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here