Czy warto postawić na import auta z Dubaju

Dzisiaj coraz więcej kierowców decyduje się na sprowadzanie auta z Dubaju. Sprawdzamy, ile to kosztuje ta usługa jak wygląda transport samochodu do Polski. Poznaj najważniejsze informacje, a z łatwością dokonasz udanego wyboru.

Sprowadzenie auta z Dubaju – Ile to kosztuje?

Na cenę usługi wpływa wiele czynników. Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę wybór firmy, która sprowadzi dla Ciebie samochód. Najlepiej postawić na ofertę, która cieszy się uznaniem wśród klientów. Doświadczeni specjaliści w cenie 1000 zł wyszukają dla Ciebie pojazd, a także dokonają dokładnych oględzin i udzielą Ci kilku cennych wskazówek. Ponadto postarają się wynegocjować lepszą cenę od sprzedawcy.

Kolejna usługa to weryfikacja samochodu przez numer VIN. To koszt rzędu 1300 zł, jednak zdecydowanie warto z tej opcji skorzystać. Wówczas możesz otrzymać zdjęcia samochodu, dostęp do bazy szkód czy zastawów komorniczych. Po prostu dowiesz się, czy można zaufać sprzedawcy.

Najdroższą usługą będzie fracht morski. W tym przypadku cena wynosi od 12000 do 16000 zł. Gdy samochód dotrze do Polski zapłacisz jeszcze za jego rejestrację oraz pierwszy przegląd techniczny. Sumę wszystkich kosztów przekażą Ci usługodawcy, więc warto się z nimi skontaktować.

Jak długo trwa sprowadzenie auta z Dubaju?

Gdy samochód dotrze do portu zostaje załadowany do kontenera i dokładnie zabezpieczony. Fracht morski trwa około 30 dni, a auto trafia do niemieckiego bądź holenderskiego portu. Tam czeka na rozładunek oraz odprawę celną. Następnie może wreszcie wyruszyć do Polski. Warto zaznaczyć, że renomowane firmy dostarczają samochody bezpośrednio do domu klienta.

Sprowadzenie auta z Dubaju https://carfactor.pl/samochody-na-zamowienie-dubaj/ może trwać od 2 do 3 miesięcy. Chociaż należy uzbroić się w cierpliwość, profesjonaliści zapewniają, że usługa realizowana jest bezpiecznie i profesjonalnie. Ponadto możesz liczyć na załatwienie wszystkich formalności, co pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu. Wszystko to sprawia, że Polacy bardzo chętnie decydują się na takie rozwiązanie.

Czy warto sprowadzić auto z Dubaju?

Czy wybór tej usługi jest zasadny pod kątem ekonomicznym? Okazuje się, że tak, jeśli tylko postawisz na sprawdzoną firmę. Dziś profesjonaliści mogą sprowadzić dla Ciebie samochód każdej marki w bardzo dobrej cenie.

Eksperci zgodnie podkreślają, że sprowadzenie auta z Dubaju może być tańsze niż wybór używanego samochodu w naszym kraju. W dodatku to świetne rozwiązanie dla miłośników aut luksusowych czy zabytkowych, które nie są dostępne na polskim rynku. Jeżeli więc masz na oku wymarzony pojazd, wystarczy skontaktować się z firmą i uzgodnić warunki usługi.

Ponadto specjaliści znajdą dla Ciebie znakomite okazje cenowe, a jednocześnie dokładnie sprawdzą każdy pojazd. Dzięki temu ryzyko wpadki nie istnieje. Zawsze możesz mieć pewność, że sięgasz po sprawne auto, które przez kolejne lata zapewni Ci komfort jazdy. Przekonało się o tym wielu wymagających klientów. Wybierz polecane usługi i zapomnij o wszelkich kompromisach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here