Czarny manicure hybrydowy

Kolor czarny dość mocno kojarzy się z Halloween, czyli świętem duchów obchodzonym do niedawna wyłącznie w krajach anglosaskich, które obecnie równie chętnie celebrowane jest również u nas, w Polsce. Dlatego też to właśnie w ten dzień, dokładnie 31 października, malując swoje paznokcie warto wybrać dobry czarny lakier do paznokci na Halloween. Dobry, czyli jaki? Na pewno ten, który ma wysoką jakość, jest odpowiednio trwały. Ale kolejne, nie mniej ważne sprawy to odcienie czerni i elementy ozdobne, które są z nią połączone.

Czarny manicure hybrydowy – jednolita czerń

Omawianie czarnych stylizacji na paznokciach zacznijmy od najbardziej klasycznej, głębokiej czerni, którą znajdziemy w lakierach Victoria Vynn Pure Creamy Hybrid 036 Jed Black czy odcieniach Gel Polish 108 Black Velvet i 262 Black King tej samej marki. Można je wykorzystać tworząc manicure francuski czarny lub też przygotowując klasyczne, jednolite stylizacje paznokci. Błyszczący, mocno czarny odcień będzie doskonałym kontrastem dla żywych odcieni pomarańczowych również chętnie wybieranych podczas wydarzeń halloweenowych.

Czarny lakier do paznokci z brokatem

By ożywić podstawowy, czarny odcień, wystarczy postawić na czarny lakier do paznokci z brokatem. Ciekawym pomysłem jest na przykład lakier hybrydowy Victoria Vynn Gel Polish 275 Gold Fever (gorączka złota). Do klasycznej, głębokiej czerni dodano w nim maleńkie, różowo złote drobinki które wyglądają jak gwiazdy na niebie. Dzięki nim sama też staniesz się gwiazdą każdej imprezy. Inną opcją jest wybranie lakieru ze złotymi płatkami Victoria Vynn Gel Polish 111 Gold Foil. Jest to transparentny lakier hybrydowy, który nanosisz jako drugą warstwę manicure – pierwszą będzie lakier czarny. Obie propozycje – zarówno ta z brokatem, jak i ze złotymi płatkami – są dobre tak na halloween, jak i na imprezę sylwestrową czy karnawałową.

A może czarny manicure na wesele?

Jedno jest pewne: czarne paznokcie na wesele nie przystoją samej pannie młodej. Jeśli jednak jesteś gościem, możesz rozważyć taką stylizację. Ważne jednak, by była ona przełamana innymi, bardziej radosnymi kolorami. Na paznokciach pomalowanych na czarno możesz umieścić ozdobne wzorki naniesione za pomocą szablonów lub narysowane za pomocą pędzelka do zdobień precyzyjnych. Prostym rozwiązaniem jest też skorzystanie z folii transferowej, która pięknie ozdobi każdy paznokieć. Folia może mieć różne kolory, dzięki czemu bez problemu dopasujemy jej odcień do odcieniu naszej sukienki czy biżuterii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here