5 powodów, dla których warto wybrać używany sprzęt na siłownie!

Zastanawiasz się nad wyposażeniem swojej siłowni? Rozważasz opcję zakupu nowych urządzeń lub nabycia czy zregenerowania sprzętu używanego? Sprawa nie jest prosta, ponieważ sprzęt do ćwiczeń to podstawa i przy jego wyborze trzeba patrzeć zarówno na jakość, jak i na zróżnicowanie pod względem rodzajów maszyn oraz ich liczby. Dlaczego urządzenia używane, które zostały poddane regeneracji, są w tym przypadku bardzo ciekawą i niezwykle korzystną opcją? Poznaj aż 5 powodów, które sprawiają, że warto na nie postawić!

1.    Optymalizacja kosztów w zakresie zakupu używanego sprzętu na siłownie

Profesjonalne urządzenia do ćwiczeń są po prostu bardzo drogie. Niezależnie czy mamy do czynienia ze sprzętem do treningu cardio, czy treningu siłowego, koszt jednego potrafi wynieść od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nie trudno policzyć, ile kosztuje kompleksowe wyposażenie siłowni. Wybierając używany sprzęt na siłownie, wybierasz profesjonalne i w pełni sprawne urządzenie w bardzo atrakcyjnej i dużo niższej cenie.

2.    Mniejsza cena to większa liczba urządzeń

Im więcej zaawansowanych i popularnych urządzeń na siłowni, tym więcej zadowolonych klientów. Zróżnicowanie sprzętu oraz jego duża ilość wymaga jednak odpowiednich nakładów finansowych. Kupując tańsze, ale używane maszyny do ćwiczeń lub decydując się na regenerację swojego sprzętu, pozostawiamy sobie kapitał, który można przeznaczyć na większą liczbę maszyn.

używany sprzęt na siłownie

3.    Możliwość personalizacji zregenerowanych urządzeń

Regeneracja używanego sprzętu do siłowni daje możliwość na przeprowadzenie customizacji. Co to dokładnie oznacza? Jest to po prostu personalizacja wyglądu urządzenia, obejmująca jego kolor oraz naniesienie ewentualnych oznakowań, takich przykładowo jak logo siłowni. W przypadku nowych maszyn nie ma takich możliwości. Decydując się na odnowę swojego sprzętu, można nadać maszynom ściśle określony wygląd, w pełni współgrający z identyfikacją wizualną klubu fitness.

4.    Wysoka jakość i niezawodność

Odnowienie używanego wyposażenia siłowni to proces niezwykle kompleksowy. Regeneracji zostają bowiem poddane praktycznie wszystkie elementy maszyny. Podzespoły eksploatacyjne zostają wymienione na nowe. Elektronika także podlega gruntownemu przeglądowi, ewentualnej naprawie lub wymianie części.

Przy czym cała konstrukcja jest dokładnie czyszczona i odświeżana. Ponadto warto zaznaczyć, że tego typu zabiegom poddawane są tylko i wyłącznie profesjonalne urządzenia do ćwiczeń, które charakteryzują się niezwykle dużą wytrzymałością fabryczną oraz budową, która jest opracowana z myślą o ich łatwej i dogłębnej regeneracji.

5.    Używany sprzęt na siłownie – gwarancja

Nowe urządzenia do ćwiczeń mają zazwyczaj gwarancję producenta. Jak jest w przypadku używanego sprzętu na siłownie, który poddano gruntownej i kompleksowej regeneracji? Jeśli została ona przeprowadzona przez profesjonalną firmę, taką przykładowo jak Total Fitness Concept, to w takiej sytuacji także otrzymamy gwarancję. Tym samym dostajemy sprawne urządzenie, które wygląda jak nowe, a dodatkowo posiada gwarancję. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnej cenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here